Svadby

Chcete, aby bol Váš svadobný deň čo najromantickejší? Pomôžeme Vám s tým.

Svadobné menu u nás robíme nasledovné:

aperitív

polievka

1. chod (podľa Vášho výberu)

švédske stoly

káva

Cena tohoto menu je kalkulovaná na tieto jedlá a nápoje:

aperitív – vermut, šumivé, prípadne iná varianta

polievka – slepačia s rezancami

hlavný chod – je vecou našej dohody podľa toho, čo je vo Vašej rodine obľúbené

švédske stoly – po prvom chode sa podávajú švédske stoly počas celého večera. Na švédskych stoloch s bohatou ponukou mäsitých jedál (8 – 10 druhov), príloh (6 – 8 druhov) a zeleninových šalátov (8 druhov) si každý labužník nájde niečo lahodiace jeho chuti. S výberom jedál na švédsky stôl sa nemusíte u nás trápiť. Navrhneme Vám na základe našich odborných skúseností tie najlepšie a najvhodnejšie. Teplé jedlá sú po celý čas udržiavané v ohrevných zariadeniach. Pochopiteľne jedlo, ktoré zo švédskych stolov zvýši, a bude po odbornom uskladnení vhodné na ďalšiu konzumáciu, Vám po svadbe zabalíme domov

káva – máte ju v cene a počas celej svadby, takže kedykoľvek si hostia budú želať.

V cene základného menu máte aj personál, prestretie a priestor (nájomné u nás neplatíte).

Vy si môžete priniesť svoje nealko, alkohol a víno. My Vám poskytneme naše poháre na tieto nápoje aj zabezpečíme ich chladenie a naši čašníci sa budú starať o ich servis po celú noc. Túto službu Vám zabezpečíme zdarma, takže u nás žiadne korkovné alebo iné skryté poplatky neplatíte.

Takisto si môžete zabezpečiť vlastné zákusky, torty a pagáčiky. Na tieto Vám tiež zabezpečíme taniere, chladenie aj kompletný servis zdarma.

Ak Vám záleží na svojej svadbe a chcete ju mať viac ako bežnú, poradíme Vám výborných svadobných aranžérov s krásnymi banketovými sukňami okolo stolov a skúsených kvetinárov. Pochopiteľne si aranžérov aj kvetinárov môžete zabezpečiť vlastných a takisto aj kameramana a DJ.

V areáli je Vám k dispozícii bezplatné parkovanie.

Zároveň je Vám k dispozícii veľká terasa, takže hostia rozhodne nie sú odkázaní iba na svoju stoličku a môžu si dopriať posedenie v nádhernej prírodnej scenérii.

V parku, kde je situovaná reštaurácia, sa nachádza kostol a mnohí z tých, čo chcú mať sobáš v tomto kostole, si u nás objednajú stretnutie hostí pred sobášom. My pripravíme pre nich obložené misy. Hostia sa im stretnú priamo u nás, tí, ktorí sú z ďaleka sa priamo ubytujú a prezlečú. Potom sa občerstvia a v sprievode idú do kostola na sobáš. Objednávatelia tým majú ušetrenú veľkú kopu starostí so schádzaním sa svadobčanov doma, s nedostatkom stoličiek, pohárov a tanierov, a hlavne s neporiadkom a stresom.